To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Prawo i Pozwolenia - Jak sie zacznie to pozniej bedzie z gorki

blackmoon - 2014-08-16, 21:10
Temat postu: Jak sie zacznie to pozniej bedzie z gorki
Witam.Na stronie Thesaurus zarejestrowalem sie kilka miesiecy zaraz po tym jak kupilem swoj pierwszy wykrywacz Ace 250-na poczatek wystarczy pomyslalem :) Pierwsze testy zrobilem w Polsce,ale nie mialem na to zbyt wiele czasu,Wrocilem do UK jednoczesnie zaglebiajac sie w temat.Dzieki temu forum duzo sie dowiedzialem min jak to wszystko wyglada od strony prwanej itd.Dlugo tu na forum nie zagladalem,ale jakos tydzien temu wybralem sie na plaze do Skegness i postanowilem wbic sie w temat ponownie.Milczalem bo nie wiedzialem jak sie zabrac za uzyskanie pozwolen od wlascicieli gruntu i w sumie do tej pory cos mnie blokuje.Mieszkam w Nottingham?Mam nadzieje ze mi pomozecie w uzyskaniu odpowiedzi na ponizsze pytania.Pewnie zanim otrzymam odpowiedz w mojej glowie powstana kolejne pytanka.

1Czy jest ktos tu z Nottingham lub okolic?
2.Czy ktos sie orietuje jak z parkami w Nottingham?Czy pytanie do councilu w ktorych parkach moglbym poszukiwac mialoby jakis sens? (o ile mozna poszukiwac?)
3.Jak z rzeka Trent?Czy ktos cos znalazl?
4. W jaki sposob znalezc wlasciciela brzegu rzeki?
5.Chce napisac list do farmera z prosba o pozwolenie,jak to napisac aby nie bylo to napisane jezykiem potocznym tylko jezykiem formalnym?
6.Gdzie moge znalezc info o komercyjnych wykpkach? Pytam,bo nie naleze do klubu PHEC THESAURUS, choc chcialbym ale nie ma zapisow :-( legitymacje NCMD posiadam :-)

pantarhei - 2014-08-16, 22:34

http://www.thecrownestate...detecting/maps/
Tu masz mape gdzie na wybrzezach mozna kopac choc nie pokazuje wszystkiego ale zawsze cos.
Listow do farmerow nie pisz bo to lipa albo ci nieodpisze albo napisze ze nie :) Lepiej osobiscie sie po farmach pofatygowac :)

blackmoon - 2014-08-17, 21:27

Dzieki za rade.Do farmerow wybiore sie osobiscie,a z mapkami z crown estate zapoznawalem sie wczesniej.