Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

...


Poprzedni temat «» Następny temat
 
Zapisy do Klubu PHEC THESAURUS 2018/2019
Autor Wiadomość
Van Worden 
PHEC Thesaurus
Adminrał - historyk armator;-)


Wiek: 51
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 15577
Piwa: 180/220
Skąd: Port Royal
Wysłany: 2018-04-20, 17:34   Zapisy do Klubu PHEC THESAURUS 2018/2019

Z przyjemnością informujemy o otwarciu zapisów do klubu PHEC THESAURUS na rok 2018/19!
Zapisy potrwają do 15go maja. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj:

Formularz członkostwo 2018/2019

Należy wypełnić wszystkie pola i zaznaczyć pole potwierdzające zgodność danych z prawdą oraz zgodę na przetwarzanie danych przez PHEC THESAURUS.

Postanowiliśmy nieco zmienić model klubu i stworzyć 3 rodzaje członkostwa:

1. Pełne członkostwo – dostępne jedynie dla osób przedłużających członkostwo i posiadających nienaganny staż minimum 1 rok w klubie.
Pełni członkowie mają kompletny dostęp do wszystkich korzyści wynikających z przynależności do klubu t.j.: pełny dostęp do projektów klubowych, dostęp do sprzętu klubowego, zniżki w sklepach Detecnicks oraz Regton, dostęp do serwisu map ARCHI UK, pomoc merytoryczną w zdobywaniu pozwoleń oraz pełny dostęp do imprez i spotkań klubowych.
Pełne członkostwo zostaje przyznane po weryfikacji i zatwierdzeniu przez zarząd klubu oraz po wpłacie opłaty członkowskiej w wysokości £20 na klubowe konto PayPal.

2. Nowe członkostwo – dostępne dla wszystkich chętnych, którzy zapoznali się z regulaminem klubu i deklarują się przestrzegać "Kodu Poszukiwacza", w którym bardzo precyzyjnie określone zostały zasady postępowania podczas poszukiwań – m.in. zakopywanie za sobą dołków, zabieranie znalezionych na polu śmieci, współpracę z archeologami, wzajemną pomoc i solidarność itp.
Nowi członkowie otrzymują ograniczony dostęp do projektów klubowych (weryfikacja zarządu), pomoc merytoryczną w uzyskiwaniu pozwoleń oraz pełny dostęp do imprez klubowych.
Nowe członkostwo przyznawane jest po weryfikacji przez zarząd klubu oraz po wpłacie opłaty członkowskiej w wysokości £10 na klubowe konto PayPal.

3. Członkostwo wspierające – dostępne dla wszystkich chętnych mieszkających poza granicami UK, którzy zapoznali się z regulaminem klubu i deklarują się przestrzegać "Kodu Poszukiwacza", w którym bardzo precyzyjnie określone zostały zasady postępowania podczas poszukiwań – m.in. zakopywanie za sobą dołków, zabieranie znalezionych na polu śmieci, współpracę z archeologami, wzajemną pomoc i solidarność.
Członkowie wspierający mają dostęp do wybranych korzyści wynikających z przynależności do klubu, autoryzowanych bezpośrednio przez zarząd.
Członkostwo wspierające przyznawane jest po weryfikacji przez zarząd klubu oraz po wpłacie opłaty członkowskiej w wysokości £10 na klubowe konto PayPal.

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT ZA CZŁONKOSTWO DO MOMENTU OTRZYMANIA WIADOMOŚCI O PRZYJĘCIU DO KLUBU!

Kolejna bardzo istotna informacja! Nastąpiły zmiany w zarządzie klubu. Ze stanowisk ustąpili: Prezes – Igor Murawski, Skarbnik – Anna Brzezińska, V-ce prezes Krzysztof Stępniak i V-ce prezes Bartek Gaj. Dziękujemy im bardzo za wieloletni wkład w prowadzenie i rozwój klubu.

Podczas spotkania walnego członków PHEC Thesaurus, w drodze głosowania, wybrano nowy zarząd w składzie:

Prezes – Rafał Pych
Skarbnik – Renata Zaborniak
V-ce prezes – Grzegorz Pryma
V-ce prezes – Sławomir Szubert
V-ce prezes – Damian Gadomski

Członkom nowego zarządu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Wszystkich chętnych do stworzenia nowych projektów lub/i mających pomysły dotyczące planów i rozwoju klubu w roku 2018/19 prosimy o kontakt na kontakt@phecthesaurus.uk
_________________
"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Odpowiedz do tematu
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

  
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM

Template BreatheFX modified by Falcone
Design by: Infected-FX