"...Jeśli sądzisz, że chciałbyś być poszukiwaczem, ale nie jesteś pewien czy żona będzie z tego zadowolona, albo wątpisz czy mógłbyś spędzać tyle czasu poza swoją regularną pracą lub obawiasz się, że jako kobieta stracisz część swojej kobiecości, to w rzeczywistości wybór już został dokonany. Poszukiwanie skarbów jest bowiem nie tyle zawodem, co stylem życia..."
- Howard Jennings

Szkocja - wyprawa na półwysep Applecross
Ania Sztamer


"Pan Bóg stworzył Ziemię. Potem zaś stworzył cudowną krainę, której dał wszystko, co najwspanialsze - góry, doliny, rzeki. I nazwał tę ziemię Szkocją. A było tam tak pięknie, że Anioł Gabriel spytał się Pana Boga czy nie uważa, że dał Szkotom zbyt wiele. Na co Pan Bóg odparł: Nie zapomnij jakich im dałem sąsiadów!"

Co do sąsiedztwa na południu to nie ma co komentować, bo nie o to chodzi w tym fotoreportażu .Wiele atramentu wylano, niezliczone ilości klisz naświetlono i miliardy słów wypowiedziano i wyśpiewano na temat szkockich krajobrazów.Tych kilka fotek wybranych z około 400-u zdjęć, zrobionych tylko w ciągu czterech godzin, niech mówi samo za siebie...

Kliknij by powiększyć
Powrót do spisu treści.
Copyright © by Thesaurus News 2007.
All Rights reserved ®